• Ücretsiz Montaj

  Ücretsiz Montaj


  Villa Kapıları Ücretsiz Montaj

    Villa Kapılarının montajı başlı başına bir sıkıntı olmaktadır. Verilen ölçünün yanlış olması Çelik kapının açılış yönünün hesaplanmaması kapı açıklığınızın eğimli olması gibi pek çok sorun montaj aşamasında karşınıza sorun olarak çıkmaktadır. 

    Firmamızdan sirariş ettiğiniz ürünleri İstanbul içinde mantajını ücresiz olarak yapmaktayız. Çelik kapınızın montajında yaşanabilinecek tüm sorunlar ve eviniz iş yeriniz firmamızın siğortası kapsamında sigortalıdır. Kısacası kapınıza veya evinize iş yerinize vereceğimiz zararları firmamız karşılamaktadır. 

    En önemlisi de Pandemi haline gelen Kovid 19 korunma kurallarına bizler sıkıca uymaktayız. Çalışanlarımız maskesiz çalışmamaktadır. Siz değerli müşterilerimizde tek isteğimiz siizn de bu kurallara uygun bir şekilde maske takmanız olacaktır. 

  Çelik kapı montajı ne kadar sürer? 

  Çelik kapı montajı için gittiğimiz adreslerde genellikle eski bir kapı bulunmaktadır. Bu kapının ve çerçevesinin sökümü 30 dakika ile 60 dakika arası sürmektedir. Çıkan kapı parçalarını dairenizi önünde bırakmadan mantaj öncesi eski kapınıza ait tüm parça dökükler evinizin önünden temizlenerek taşıyıcı aracımıza yüklenir. Bu işlemlerin ardından Çelik kapınızın montaj aşamasın ageçilir Montaj 30 dakika kadar sürmektedir. Eski kapının sökümü ve yeni kapınıızın monatjı ile birlikte 1,5 saatlik bir sürede tüm işlemleriniz gerçekleşir. 

   Çelik kapınızın montajı sonrası kontrollerin tamamlanmasıyla kapımızı korumak için kullandığımız  platik parçalar köpük ve karton parçalarını da toplamak suretiyle alandan ayrılırız. 

    Merka ettiklerinizi bize sormaktan çekinmeyim müşteri temsilcmize ulaşın 

   

   

   


  Villa Dış Kapı Giriş Modelleri Villa Kapısı Fiyat Çelik Villa Kapısı Fiyatları Villa Dış Kapı Fiyatları Çelik Villa Kapısı Fiyatları Villa Kapı ModelleriVilla Çelik Kapı Villa Kapısı Modelleri Çelik kapı Modelleri Villa Kapı Modelleri Villa kapı İstanbul Villa Kapısı Pivot çelik kapı Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Fiyatları Çelik kapı bina kapısı bina kapısı modelleri apartman kapısı Villa kapısı fiyat ahşap villa kapısı villa dış kapı giriş modelleri Villa kapı modelleri Villa çelik kapı modelleri