• Ücretsiz Keşif

  Ücretsiz Keşif


  Ücretsiz Keşif 

  İstanbul kendi başına bir ülke gibi . Asyayı Avrupaya bağlayan boğazın eşşiz güzelliğiyle masalımsı şehir.  Reis Çelik Kapı olarak İstanbul'da yaşayan tüm müşterilerimize şöyle bir kolaylık sağlamak istedik. İstanbul içi Apartman çelik kapı modelleri ,Villa çelik kapı modelleri,Pivot kapı modelleri için bize attığınız konum ve adrese gelerek ücretsiz keşifimizi yapmaktayız. 

  Ücretsiz keşif nedir : Ücretsiz keşif çelik kaplarda kapının açılış yönü kapı yüksekliği ve genişliğini hesaplamaktır. Bizden sipariş edeceğiniz ölçü ve nitelik için özel ölçüsü varsa evinizin ve iş yerinizin tüm ölçülerini alarak fiyat ve imalat süresi maliyet hesapları için firmaların yapmadı gereken ön çalışmadır . Bun fizibilite denmektedir. 

  Müşterilerimizden sipariş geçmemesi durumunda ek keşif bedeli isteyen firmalar da bulunmaktadır. Bu tür isteklere ve firmalara mesafeli olmanızı öneririz.

  Ücretsiz keşif aşamaları: 

    1. Sitemizde bulunan iletişim formu veya Whasapp üzerindne. bize ulaşın adresinizi konumunuzu ve adresinizi bize ulaştırın. 

  2. Sitemizden bize ulaşan bilgiler ışığında gezici ekibimize bulunduğu konuma göre sizin konumunuza varış bilgisi tarafınızıa iletilir müsaitlik durumunuza göre uygun saatte randevu alınır . 

  3. Ölçü alma süresi keşif süresi:  Villa çelik kapılarda keşif süresi ölçüm alma süresi çok kısadır . Çalışnımız elindeki forma iletişim ve adres bilgilerini doldurarak ölçü bilgilerini yazar. Bu işlem yaklaşık 6 dakika sürmektedir. 

  4. Keşif süresinden sonra begendiğiniz modelle ilgli fiyat bilgisi çalışılarak size bildirilir. Onayınız ardından üretim işlemi başlar . Ardından ücretsiz montaj aşamasına gelinir . Ücretsiz montaj da sizin müsait olduğunuz saat aralığından yapılmaktadır. 

      Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz . İletişim 

  Reis Çelik Kapı İmparator Door Kapı sistemlerinin güvencesi altında firmamızdır 

   

   


  Villa Dış Kapı Giriş Modelleri Villa Kapısı Fiyat Çelik Villa Kapısı Fiyatları Villa Dış Kapı Fiyatları Çelik Villa Kapısı Fiyatları Villa Kapı ModelleriVilla Çelik Kapı Villa Kapısı Modelleri Çelik kapı Modelleri Villa Kapı Modelleri Villa kapı İstanbul Villa Kapısı Pivot çelik kapı Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Fiyatları Çelik kapı bina kapısı bina kapısı modelleri apartman kapısı Villa kapısı fiyat ahşap villa kapısı villa dış kapı giriş modelleri Villa kapı modelleri Villa çelik kapı modelleri