Şu anda web sitemizin light sürümünü kullanıyorsunuz! Orjinal websitemize gitmek için lütfen tıklayın.

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Evler için adeta bir güvenlik duvarı olan çelik kapılar, pek çok malzeme ile birlikte üretilmektedir. Bazı modellerde kapının üzerine kaplamalar yapılırken bazı modellerde ise gerek durulmamaktadır. Ekstra kullanılan malzemeler dekoratif amaçlı da kullanılabilirken, sağlamlığın artırılması için de kullanılabilmektedir. Çelik kapı modelleri fiyata göre de değişkenlik göstermektedir. Bazılarında uzaktan kontrol edilebilir kilit sistemleri bulunurken bazıları ise sadece çift kilit sistemine sahiptir.

Modellerine Göre Çelik Kapı Sistemleri

Çelik kapılar arasında pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerin de özellikleri farklılık göstermektedir. En çok kullanılan ve tercih sebebi olan çelik kapı modelleri aşağıda yer almaktadır.

Standart Çelik Kapılar

Çelik Kapı modelleri Hemen hemen her evde yer alan, çift kilit sistemine sahip çelik kapı modelleridir. Renk seçenekleri bulunmaktadır ve şifreli anahtar yardımı ile açılmaktadır. Güvenlik çengeli de bulunan bu kapıların bazılarında kapı dili düzken, bazılarında ise içe kıvrımlıdır. Bunun nedeni ise dışarıdan kapının zorlanmasına ve açılmasına engel olmaktır.

Uzaktan Yönetilebilir Çelik Kapılar

Fiyatları oldukça yüksek olan bu çelik kapı modelleri uzaktan kilitlenme özelliğine sahiptir. 16 kilit sistemi ile çalışan kapıların dili zorlansa da açılamamaktadır. Yüksek fiyatlar ile satın alınabilen bu ürünler, ev ve iş yerleri için tam koruma sağlamaktadır. Ofislerin tercih ettiği bu kapılar 3500 TL’den başlamakta ve fiyatları da giderek artmaktadır. Ekstra olarak da güvenlik çengeli mevcuttur.

Lüks ve konforun birleştiği villalar hiç kuşkusuz günümüzün en özel yapıları. Dolayısıyla bu özel yapıların özel tasarım villa çelik kapı modelleri ile desteklenmesi şarttır. Eğer siz de villanız için bu tarz bir arayış içerisindeyseniz firmamızın sizlere sunmuş olduğu profesyonel çözümlerden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan modelleri incelemek ve bir karar vermek olacaktır. Kararınızı firmamız ile paylaşmanız durumunda uzman bir ekibimizi gerek fiyatların net olarak ortaya çıkarılabilmesi gerekse projenin notlarını almak üzere adresinize yönlendiriyoruz. Bir bakıma fizibilite çalışması sayılacak bu hizmetimizin ardından sizlere en net fiyatları takdim ediyoruz.

Villa Çelik Kapı Fiyatları Uygun Düzeyde Bulunuyor

Elbette maliyet hesaplaması çerçevesinde villa çelik kapı fiyatları hakkında fikir edinmek isteyebilirsiniz. Ancak az önce de belirttiğimiz üzere proje sahasını görmeden maalesef belirli bir fiyattan söz edebilmemiz mümkün değildir. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz modelinde fiyatlar üzerinde yukarı veya aşağı yönlü etkisi bulunmaktadır. Buradan hareketle adresinizde gerçekleştireceğimiz fizibilite çalışmasının fiyat bakımından belirleyici olacağını rahatlıkla ifade edebiliriz. Şimdi de dilerseniz özel tasarım çelik kapı modellerimiz hakkında genel anlamda teknik özelliklerini maddeler halinde sıralayalım;

  • Çelik kapılarımızın gerek iç yüzeyi gerekse dış yüzeyi hem suya, hem de olumsuz iklim koşullarına karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir
  • 2 milimetre kalınlığında galvanizli saç ile desteklenen ürünlerimiz dayanıklı ve güçlü bir tasarıma sahiptir
  • Camlı modellerimizde 5 + 5 milimetrelik kırılmaz özelliklere sahip lamine cam kullanılmıştır
  • Kendiliğinden kapanma özelliği bulunan kapılarımızda ayrıca bas-aç sistemi bulunuyor
  • Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda isterseniz şifreli ve kartlı geçiş sistemleri uygulayabiliyoruz
  • Bütün modellerimizde ultra güvenlik sağlayan kilit sistemleri bulunuyor. Ayrıca kapılarımızda kullanılan kilit sistemleri 5 yıl garantili şekilde sunulmaktadır
  • Tüm ürünlerimiz 25 yıl garanti güvencesine sahiptir. Bunun yanı isteğe göre sıra kapılarımıza göz iris tanıma özelliği ekleyebiliyoruz

Görüldüğü üzere ürünlerimiz aradığınız her türlü özelliğin karşılandığı ve beklentilerinizin çok ötesinde standartlarda sunuluyor efendim. Lütfen firmamızın özel tasarımı villa çelik kapı modelleri dışında diğer ürünlerimiz hakkında kapsamlı bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Firma yetkililerimiz sizleri en rasyonel şekilde bilgilendirecek ve fiyat aralıkları hakkında aydınlatacaktır. İletişim için linkten yararlanabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.