Şu anda web sitemizin light sürümünü kullanıyorsunuz! Orjinal websitemize gitmek için lütfen tıklayın.

Özel Tasarım Kapılar

Özel Tasarım Kapılar

  Değerli müşterilerimiz fabrikamızda özel tasarım her ebatta kapı üretimi yapmaktayız.  Sizlerin evinize iş yerinize özel rek ve tasarımlarda ürünler istediğinizde size özel ölçü ve renkte özel tasarımlar çizerek yaptığımız eksiz çalışmaları sizinle paylaşmaktayız. 

   Eger ki kavramsal tasarım yapan bir mimarınız var ise konsept oalrak istediğiniz tüm özellkleri sahip dilerseniz kurşun geçirmez zorlama ile açılmayan "baba" tabir edilen kapı kırmaya yarıyan araçların bile çaresiz kaldığı güvenlik standartı yüksek ürünlere kadar üretmekteyiz. 

   Mimarlar genelikle konset villa haızrlarken consept tasarımlı projelerini kapısından itibaren etkileyici modelleri tasarlayarak firmamızdan destek almaktadırlar.  Tasarımlarının tamamını hayata geçirmekteyiz. 

   Pivot Menteşeli Kapılar 

   Büyük ev projeleri ve iş yerlerine  Pivot ÇElik Kapı modellerini üretimini yapmaktayız. Pivot kapılar standar olarak yandan menteşeli kapılardan menteşesi nedeniyle ayrılmaktadır. Büyük kapılar güvenlikli kapılar haliyle ağırlığı fazla olan kapılardır. Pivot kapıların ağırlığını yandan menteşeli kapılar kaldıramamktadır.  Pivot kapıların bu nedenle farklı bir menteşe  alt ve üstten monteli oalrak kapının sabitlenmesini sağlamaktadır.  Pivot kapı modelleri için motorlu sistemlerde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlamaktayız.