Şu anda web sitemizin light sürümünü kullanıyorsunuz! Orjinal websitemize gitmek için lütfen tıklayın.

Acıbadem Çelik Kapı Modelleri

Acıbadem Çelik Kapı

Apartmanlarda dairelerin emniyeti için çelik kapılar tercih edilmektedir. Çelik kapılar dayanıklı, kullanımı pratik, temizlenmesi kolay ve özellikli olarak üretilmektedir. Firmamızda çelik kapı modelleri birçok farklı özellik ve yapıda olabilmektedir. Evinizin ve sizin tarzınızı taşıyan kapının içi ve kapının dışının farklı olduğu renklerde üretim yapılmaktadır. Dairenizin ölçüleri alınarak size özel imalat gerçekleştirilebilir. Acıbadem çelik kapı fiyatları kapının özelliklerine ve istediğiniz ek aksesuarlara göre farklı olarak ücretlendirilmektedir. Üretilen tüm çelik kapı modellerinde İstanbul içindeki tüm ilçelere ücretsiz olarak nakliye ve montaj hizmeti sunulmaktadır. Kapılar uzman ekibimizle taşınarak kasasına uygun hale getirilir ve sağlamlaştırılarak dayanıklı olması sağlanır.

Çelik Kapı Aksesuarları

Firmamızın ürettiği tüm çelik kapı modellerinde kullanılan aksesuarlar 304 paslanmaz krom malzemeden üretilir. 304 paslanmaz krom malzeme, çok dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilen yapıdadır. Bu sayede çelik kapı aksesuarları paslanma ve bozulma sorunu olmadan rahatça kullanılır. Çelik kapı bakımı için boya gerekmez. Nemli ya da sabunlu bir bezle temizlik yapılması mümkün olmaktadır. Bakımının kolay olması da avantajları arasındadır. Çelik kapılar ekstra güvenlik önlemine ihtiyaç duyulmadan güvenle yaşanmasına imkân vermektedir. Daireniz için kapı almadan önce internet sitemizdeki modelleri incelemenizi ve bundan sonra karar vermenizi önermekteyiz.

Çelik Kapı Özellikleri

Çelik kapı tercih ederken kullanacağınız yerin ölçülerine ve istediğiniz özellikleri taşıyıp taşımadığına dikkat ederek seçim yapmalısınız. Evin demirbaşı olan çelik kapı bir defa alınır ve ömürlük kullanılan bir üründür. Firmamızın ürettiği tüm çelik kapılarda kale merkezi kilit sistemi kullanılmaktadır. Kale merkezi kilit sistemi yapısı itibariyle 14 ayrı kilit mekanizması bir anahtarla kullanılacak şekildedir. Kapılarda kullanılan çelik sac kalınlığı 2 mm olarak standartlara uyacak şekilde imalat yapılmaktadır. Ayrıca ısı ve ses yalıtımı amacıyla 40/50 taş yünü tercih edilmektedir. Taş yünü yoğunluğu 150 olarak tercih edilmesi ile amaç yalıtım kalitesinin artmasını sağlamaktadır. Çelik kapı özellikleri kalitesi, kullanılan malzemeler, aksesuarlar, istenen renk ve ölçüler olmak üzere birçok farklı seçenekten ibarettir. Firmamız sizlerin memnuniyeti için çalışmayı hedef olarak görmektedir. Acıbadem Çelik Kapı İmparator Çelik Kapı istanbul genelinde tüm ilçelere ücretsiz keşif nakliye ve montaj hizmeti ile çelik kapı satış hizmeti vermektedir. Çelik Kapı modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, seçmiş olduğunuz çelik kapı üzerinde dilediğiniz değişikliği yaparak sipariş verebilirsiniz. Acıbadem çelik kapı modelleri arasından seçim yapmak ve teknik detaylar hakkında bilgi almak için hemen Acıbadem çelik kapı sipariş hattımızı arayabilirsiniz.

Acıbadem Çelik Kapı Modelleri

İstanbul'un gelişime açık ilçelerinden olan Acıbadem inşaat ve buna bağlı olarak tadilat yoğunluğu bulunan bölgelerin başında yer almaktadır. İmparator Çelik Kapı olarak istanbul'un diğer noktalarında olduğu gibi, Acıbadem çelik kapı ihtiyaçlarınızda ücretsiz keşif, ücretsiz nakliye ve montaj avantajları ile siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyoruz. Çelik Kapı modelleri içinden seçim yaparken mutlaka bizi arayın.

Acıbadem Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları seçilen modele kullanılan malzemeye orantılı olarak değişkenlik göstermekle birlikte, İmparator Çelik Kapı olarak uygun fiyat, mutlu müşteri ve belki de hepsinden en önemlisi profesyonel sözleşmeli  kaliteli gerçek çelik kapı felsefesi ile hizmet vermekteyiz. İndirimli çelik kapı fabrika satış fiyatları avantajı ile Acıbadem çelik kapı modelleri seçiminizde en uygun fiyat ve en sağlam çelik kapı modeli almanızı garanti ediyoruz.

Acıbadem Çelik Kapı Montajı

Çelik kapı montajı uzmanlık gerektiren bir iş koludur. İmparator Çelik Kapı olarak Acıbadem bölgesinde uzman kadromuzla kırmadan, dökmeden kapının takıldığı yapıya zarar vermeden çelik kapı montaj işlemlerimizi büyük bir özveri ile gerçekleştiriyoruz.

Acıbadem İndirimli Kapı Fiyatları

İmparator Çelik Kapı olarak dönemsel indirimlerimizi kaçırmamanız adına Acıbadem bölgesine özel hazırladığımız indirimli çelik kapı modelleri için bizleri sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Pivot Kapı Modelleri Acıbadem

Özellikle yüksek tavanlı villalar için geliştirilen pivot kapı diğer benzerlerinden pek çok yönüyle ayrılıyor. Altta ve üstte iki adet pivot noktasının bulunduğu bu özel kapı için bir araştırma yapıyorsanız web sayfamız doğru adresiniz. Çünkü firmamız uzun yıllardır bu ve benzer sistemlerin hem üretimini hem de satışını gerçekleştiriyor efendim.

Elbette bu tarz ürünlerde önceliğimizi ürünün kalitesi oluşturuyor. Uluslararası kalite standartlarında gerçekleştirmiş olduğumuz imalat sonrasında ortaya çıkardığımız ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Her biri üzerinde düşünülmüş mükemmel tasarımlar olan bu kapılar ayrıca ultra güvenlik tedbirleri ile destekleniyor. Dilerseniz öncelikle az önce genel hatlarıyla aktardığımız sistemi biraz daha detaylı şekilde tanıyalım.

Pivot Kapı Sistemleri

Pivot Kapı çerçevesinde özel bir güçlendirmeye gerek bırakmayan pivot kapı sistemleri zeminde ve üste 2 adet bağlantı noktasına monte ediliyor. büyük hacimli kapılar için düşünülmüş bir bu sistemin hareket mekanizması yaklaşık 20 cm kadar içeride yer alıyor. Dolayısıyla geleneksel çift menteşenin duvara yakın bölümde bulunduğu sistemden çok farklıdır.

Kapının boyutlarının büyük olması nedeniyle kanadın zorlanmadan ve fonksiyonel bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla tasarlanan bu sistem günümüzün popüler uygulamaları arasında yer alıyor. Ayrıca bu kapılara kartlı geçiş sistemleri veya iris tanıma özellikli ilave sistemlerde takılabiliyor. Elbette bu fonksiyonel ve işlevsel kapının özellikleri sadece bu kadarla sınırlı değildir

Pivot Çelik Kapı Fiyatları Firmamız Nezdinde Makul Seviyelerde Bulunuyor

Tabi ki sistemi düşünenlerin aklına gelecek soruların başında pivot çelik kapı fiyatları yer alıyor. Hemen belirtelim ki tercih edeceğiniz model fiyatta belirleyici rol oynuyor efendim. Dolayısıyla uygulama sahası görülmeden maalesef bir fiyat verebilmemiz mümkün olmuyor. Ancak lütfen bu konuda hiç endişe etmeyiniz. Çünkü firmamız nezdinde fiyatlarımız her zaman rasyonel seviyelerdedir ve birinci sınıf malzeme ile imal edilen ürünlerimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Bunun dışında ana sayfada yer alan pivot kapı modelleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Seçtiğiniz modeli firmamıza bildirmeniz durumunda hızlı bir montaj süreci gerçekleştiriyoruz. Lütfen başta Pivot kapı olmak üzere kendi üretimimiz Bina Giriş Kapıları veya Villa Kapısı uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Yetkililerimiz sizleri bilmek istediğiniz her konuda aydınlatacaktır. Şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz Esen kalınız.

Acıbadem  En İyi Çelik Kapı

Her firma üretimini gerçekleştirdiği çelik kapı modelleri için en sağlam çelik kapı, kaliteli çelik kapı gibi tanımlamalar yapmakta sonuna kadar özgürdür. İmparator Çelik Kapı olarak bizim farkımız ise bizi bizden değil mutlu müşterilerden dinleme fırsatına sahip olmanızdır. Google yorumlarında İmparator Çelik Kapı olarak firmamız müşterileri tarafından yazılmış yorumları okumanız seçim yapmış olduğunuz çelik kapı modellerinin İmparator Çelik Kapı güvencesi ile gerçek çelik kapı, Türkiye'nin En iyi Çelik Kapısı.

Sağlam çelik kapı gibi bazı tanımlamaların birebir müşterilerimiz tarafından bizlere layık görüldüğünü görebilirsiniz. Acıbadem başta olmak üzere Tüm Türkiye'ye hizmet veren Oda Kapısı Modelleri sipariş verebileceğiniz web sitemizi oda kapısı fiyatları adresi üzerinden ziyaret edebilirsiniz. 2021 Villa Kapısı Modelleri İndirimli Villa Kapıları Kompozit Villa Kapısı Villa Giriş Kapısı Fiyatları Villa Kapısı Özellikleri Camlı Dış Mekan Çelik Villa Kapısı Kampanyalı Villa Kapıları Kompak Lamine Villa Kapısı Fiyatları Ahşap Kaplama Villa Giriş Kapıları 10 Yıl Garantili Villa Kapısı Fiyatları Villa Kapıları Cam Kaplama Villa Kapıları İndirimli Villa Kapıları

Güvenlik Şart

Çelik kapı denildiğinde akıllara gelen güven duygusundan hepimizin haberi vardır. Firmamız olarak bu güven duygusunu kale merkezi kilit sistemiyle korumaktayız. Tek anahtarla 14 farklı kilit mekanizmasını kontrol edebilen ve kapı üzerinde kullanılan tüm aksesuarların 304 krom paslanmaz kapı içinde, 2 çelik levha arasından 150 yoğunlukta 40/50 taş yünü ile ısı ve ses yalıtımı gerçekleştiriyoruz. Çelik saç kalınlığının 2mm ve kapıların ortalama ağırlığı 100-120 kg arasında olan bir güven duygusundan bahsediyoruz. Bu güven duygusunu İstanbul içi keşif, montaj, nakliye ücretsiz olarak yapıp siz müşterilerimizin güven duygusunu daha da pekiştiriyoruz. Denildiği gibi güvenlik şart.

Çelik Kapı

Evlerin güven noktası olan çelik kapılar gerekli güven ortamının oluşmasını sağlamak için en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Genellikle ihtiyaç duyulan güven gereksiniminin yanı sıra lüks, şık, gösterişli bir görünüm ve özgün tasarımı için de tercih edilmektedir. Çelik kapıların en önemli tercih sebeplerinden bir diğeri ise dayanıklı olma özelliğidir. Kaliteli malzemelerin kullanılması ve sonrasında özenli bir montaj ile birlikte bu özelliği etkisini daha net göstermektedir. Bu duruma dikkat edilmediğinde zaman içerisinde meydana gelecek büyük güvenlik sorunları gündeme gelebilmektedir. Çelik kapıların üretimi ve montajı esnasında gereken özeni ve titizliği göstererek uzun ömürlü ve memnuniyet garantili işler ortaya çıkartmaktayız. Özenli bir montaj ve kaliteli malzeme kullanımı ile meydana gelebilecek güvenlik problemlerinin tamamen önüne geçilerek olumsuz durumların yaşanması engellenir. Üretilen çelik kapı modellerimizde kale merkezi kilit sistemi kullanılmaktadır. Kale merkezi kilit sistemi standart olarak tek anahtar ile 14 ayrı kilit mekanizmasının kontrolünün sağlanabilmesi için kullanılmaktadır.

Çelik Kapılarda Üretim Süreci ve Boya

Çelik kapıların üretimleri müşteriler tarafından verilen ölçülere uygun olarak yapılmaktadır.  Beğenilen modellerde belirli bir renk sınırlaması yoktur. Talep edilen tüm modeller sınırlama konulmaksızın müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen renk ve seçeneklerde üretilmektedir. Bunun yanı sıra üretimi biten çelik kapıların iç ve dış yüzeyleri farklı renklerde olacak şekilde boyanabilme durumu mevcuttur.

Kapı Üretiminde Kullanılan Aksesuarlar Çelik kapıların üretimi esnasında üzerinde kullanılan tüm aksesuarlar 304 adet krom paslanmaz malzeme ile yapılmaktadır. Kapı içerisinde 2 adet çelik levha arasına yerleştirilen 150 yoğunluğa sahip ortalama 40-50 adet taş yünü ile ısı ve ses yalıtımının sağlanması gerçekleştirilmektedir. Üretilen kapılarda kullanılan çelik sacların kalınlığı tüm çelik kapı ve apartman kapılarında 2 mm olup bunun yanı sıra kapıların ortalama ağırlığı 100-120 kg arasında değişiklik göstermektedir. Arzu ve taleplerinize göre güvenin yanı sıra gösteriş, tasarım ve zarafet bütünlüğünü koruyan aynı zamanda renk seçeneklerini de beraberinde sunan çelik kapılarımızın siparişi için bizim ile iletişime geçildiği durumda İstanbul içerisine gerçekleşecek olan keşif çalışması, montaj ve nakliye hizmetleri ücretsizdir.

Tasarım ve Şıklık

Kapı boşluğunuzun ölçülerine göre özel üretim yapıyoruz. Beğendiğiniz modellerin hiçbirinde renk sınırlaması yapmıyoruz, istediğiniz rengi seçebiliyorsunuz ve istediğiniz modelleri yine istediğiniz renkte üretip siz müşterimize hizmet ediyoruz. Tabii ki kapıların içleri ve dışları farklı renklerde olabiliyor. Her zamanki gibi tasarım ve şıklık siz müşterilerimizin oluyor.

Çelik Kapı Modelleri

Çelik ile yapılan çelik kapılar oldukça sağlam yapıda olmaktadır. Güvenliğin sağlanabilmesi için çelik kapı modelleri arasından bir seçim yapılması önerilir. İyi bir çelik kapı güvenli ortam oluşturacaktır fakat kaliteli bir üretim için firma tercihinin de doğru yapılması gerekir. Firmamız tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile farklı özelliklere sahip çelik kapı modelleri satışı yapmaktadır.

Çelik Kapı Modelleri Hakkında

Çelik kapıların tasarımı güvenlik ve sağlamlık kriterlerini taşımalıdır. Firmamızın satışa sunduğu çelik kapılar, saclar ve çelik levhalarla sağlamlaştırılır ve güvenlik ihtiyacını karşılar. Bu şekilde üretilmiş çelik kapılar dışarıdan bir zorlanma olsa bile açılmayacaktır. Bu kapı çeşitleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de çelik kapının standart ölçülerde olmasıdır. Bazen standart ölçüleri karşılamayan üretimler ile karşılaşılır fakat firmamızda üretilen çelik kapılar standart ölçülere sahiptir.

Çelik kapılar denetlenir ve bu denetim sonrası onay almışsa sertifikalı olmaktadır. Firmamızda üretilen çelik kapı modelleri denetlenmiş, sağlamlığı onaylanmış ve sertifikalıdır. Güvenlik sertifikasında kapılar 1'den 6'ya kadar derecelendirilmiştir. 1 derecesi kapının zorlanması halinde en kolay açılan kapı olduğunu gösterirken, 6 derecesi kapının zorlanması halinde en zor açılan dolayısıyla en güvenilir kapı olduğunu gösterir. Çelik kapı modellerinin güvenlik sunması dışında farklı özellikleri de vardır. Bazı çelik kapılar çift contalama sistemi ile üretilmiştir, böylelikle ses geçirmez ve tozun, haşeratların oluşumuna engel olur.

Çelik Kapı Çeşitleri

Firmamız farklı özelliklere sahip çelik kapı modelleri satışa sunmuştur. Çelik kapılar büyüklüklerine göre çeşitlilik gösterir. Daire giriş kapıları, iş yeri ve villa dış kapıları, apartman dış kapıları vardır. Sac kalınlığına göre de hazır çelik ve özel imalat kapılar bulunur. Özel imalat olanlar daha kalın sac ile üretilir. Ayrıca ekstra sert çelik kapılar vardır. En ucuz çelik kapı olmasa da hem ekonomik hem de güvenlik için kaliteli olmasından ötürü en çok tercih edilen çelik kapı modelleri arasındadır.

Ekonomik çelik kapı çeşitleri vardır. Ekonomik çelik kapılar on bir santimetrelik sacdan yapılır. Değişik kilit seçeneklerine sahip olmasından ötürü farklı fiyatlardadır fakat oldukça makul fiyat aralığına sahiptir. Firmamızın bünyesinde yer alan çelik kapılar hakkında bilgi almak ve sipariş oluşturmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Acıbadem çelik kapı, Acıbadem çelik kapı firmaları, Acıbadem çelik kapı fiyatları, Acıbadem en iyi çelik kapı, Acıbadem çelik kapıcı, çelik kapı modelleri, çelik kapı özellikleri, çelik kapı montaj, Acıbadem çelik kapı indirim, çelik kapı fiyat, çelik kapı indirimli çelik kapı, kırmızı çelik kapı, mavi çelik kapı, beyaz çelik kapı, siyah çelik kapı, gri çelik kapı, antrasit çelik kapı, sarı çelik kapı, alarmlı çelik kapı, şifreli çelik kapı